***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011***

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΠΌ ΤΟ 2008 ΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 2011 ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ) ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ …..

ΦόρουμΗμερολόγιοΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΜΟΥ
Τρι Οκτ 11, 2011 7:25 pm από antigoni_18

» Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!
Τρι Οκτ 04, 2011 3:24 am από antigoni_18

» ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑ
Δευ Οκτ 03, 2011 3:57 pm από edem_08/11

» ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ
Δευ Οκτ 03, 2011 3:52 pm από edem_08/11

» Αφιερωμένη κατηγορία για τον Λουκά και την Νόρα μας
Δευ Οκτ 03, 2011 3:46 pm από edem_08/11

» Η συνεχεία μου τα εγκαίνια μου 4ος κύκλος
Δευ Οκτ 03, 2011 3:39 pm από edem_08/11

» Ανακοινώσεις
Δευ Οκτ 03, 2011 3:36 am από edem_08/11

» Παρακαλούμε ενημερωθείτε
Δευ Οκτ 03, 2011 3:28 am από antigoni_18

» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ
Δευ Οκτ 03, 2011 3:16 am από antigoni_18

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Μοιραστείτε | 

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
antigoni_18

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!   Δευ Οκτ 03, 2011 2:30 am

Και κάπως έτσι
αύριο 3-10-11 στα εγκαίνια μας θα σας πω και εγώ κάτι για την μικρή μας Εδέμ

Υπομονή αύριο
εδώ…..

Basketball Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
antigoni_18

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!   Τρι Οκτ 04, 2011 3:24 am

**Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ**
Μια φορά κ ένα καιρό, έτσι ξεκίνησε ι ιστορία μας αυτή που έχει σημαδέψει την ζωή μας, κάποτε ορκίστηκα να κάνω μια ευχή και όσων να προσπαθήσω να την πραγματοποιήσω, όμως η ζωή δεν τα φέρνει πάντα όπως εμείς τα θέλουμε…. άλλαξαν πολλά παρά πολλά ψέματα μυστικά και πολλά λάθη , λάθη που να μην τα διορθώσω ποτέ απλά προσπαθώ να είμαι καλύτερος άνθρωπος. Υπήρχαν φορές που δεν είχα που να πάω να μιλήσω να πω το πρόβλημα μου αυτό που με πονούσε είχα ένα μέρος, γέλιο για κάποιους άγνωστους θησαυρός για μένα….
Η Εδέμ εκεί , εκεί σε γνώρισα εκεί ορκίστηκα εκεί είπα ψέματα εκεί είπα αλήθεια εκεί όλα εκεί ένα μέρος που για μερικούς ήταν κάτι μικρό κάτι ασήμαντο αλλά για έμενα ήταν η ζωή μου ολόκληρη Εδέμ ι μικρή μου Εδέμ αυτή που για παρά πολλά χρόνια έμεινε επτασφράγιστη μέσα στην κάρδια μου…
Ξαφνικά μου είπαν…. Πρέπει να την αφήσω δεν μπορώ δεν θέλω δεν γίνετε έκλαψα πόνεσα αλλά πρέπει να μπει ένα τέλος σε μια ιστορία αγάπης πόνου και χαράς … μπορεί να τελείωση ι Εδέμ για μένα αλλά πάντα ένα κομμάτι θα είναι πάντα μέσα στην κάρδια μου, είναι και θα είναι το μέρος που θα σκύψω το κεφάλι και θα κλάψω θα τα πω όλα στην μικρή μου Εδέμ…….
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011*** :: Γραφεία σειράς :: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ου κύκλου online :: ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΦΟΡΟΥΜ 2008~~2011 18/10/10 :: Εγκαίνια 4ου κύκλου σας περιμένουμε….!!-
Μετάβαση σε: